Odontologijos
paslaugos

Teikiame visas odontologijos paslaugas: konsultuojame, gydome, protezuojame, atliekame dantų profilaktiką ir estetiką.

Profilaktika

Profilaktika

Silantavimas

Silantai – tai speciali medžiaga, naudojama vaikų dantų ėduonies prevencijai. Jos taikymo procedūra apima medžiagos užpildymą į vaikų sveikų krūminių dantų paviršiaus vageles ir duobutes, efektyviai jas užsandarinant

Dantų balinimas

Prieš dantų balinimą, būtina pasitarti su odontologu. Konsultacijos metu išsamiai išnagrinėsime, kodėl keitėsi jūsų dantų atspalvis, taip pat įvertinsime ar jums geriau tiktų dantų balinimo procedūra ar kitos odontologinės paslaugos.

Burnos higiena

Prastas burnos kvapas ar kraujuojančios dantenos? Registruokitės ir atvykite dantų higienai.

Terapinis gydymas

Terapinis gydymas

Estetinis plombavimas

Estetinio plombavimo metu, dantis yra atkuriamas specialia medžiaga dengiant itin plonais sluoksniais, atkartojant jo natūralią struktūrą, todėl estetiškai plombuoto danties spalva, skaidrumas ir blizgesys tobulai pritaikomas prie natūralių dantų.

Karieso gydymas

Dantų kariesas, dar žinomas kaip ėduonis, yra lėtinė infekcija, veikianti dantų kietuosius audinius – emalį, dentiną ir cementą. Šis procesas laikui bėgant sukelia minėtų audinių demineralizaciją ir jų sunykimą.

Dantų šalinimas

Dantų šalinimas – tai stipriai pažeisto, nekokybiškai gydyto, pūliuojančio ar galinčio komplikacijas sukelti danties traukimas.

Protezavimas

Protezavimas

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas – tai kramtymo funkcijos ir estetikos atkūrimas. Gydytojas odontologas atidžiai išklausys Jūsų lūkesčius, patars gydymo būdus ir sudarys gydymo planą.

Brožynų sveikatos centre atliekame dantų protezavimą, kompensuojamą Valstybinės ligonių kasos.

Gydytojai odontologai

Andrius Mykolas Verenis

Gydytojas odontologas

Angelina Chochliavinienė

Odontologo padėjėja

Austėja Rimkienė

Burnos higienistė

Brožynų Sveikatos Centras